Kartotéky, lístkovnice

Pracovní stoly - ponky

Ať už vaše firma potřebuje k vybavení dílen nové pracovní stoly, nebo jen sháníte nový ponk do dílničky za domem, kritéria výběru budou vždy stejná: za svoje peníze chcete kus poctivé práce. A pokud vám k tomu, stejně jako nám, jde o maximální variabilitu a funkčnost, pravděpodobně hledáte pracovní stoly zavedené značky, od ověřeného a spolehlivého výrobce.

Dílenský stůl

Pracovní stůl ponk má léty ověřenou konstrukci

Základem každého pracovního stolu je poctivá dřevěná deska - v našem případě z poctivé bukové spárovky - 40mm, nosnost 500kg. Rám stolu je z ocelových profilů. Jednoduchý pracovní ponk je možno doplnit o podvěsné zásuvky DPZ, podvěsný kontejner řady DPK nebo Q-SYSTEM DPR. Stůl je dodáván rozmontovaný, montáž spočívá v přišroubování stolových noh k pracovní desce, která je univerzálně předvrtána pro připevnění noh i kontejnerů a přišroubování trnože. Kovové nohy mohou být dodány v základní variantě nebo i výškově nastavitelné.

Dílenský stůl

Čím si ponky vybavit a co dokoupit

Variabilita sestav umožňuje kompletovat jednoduchou pracovní desku s různými nástavci a kontejnery (ale to nakonec platí pro veškerý dobrý dílenský nábytek). Zmiňované kontejnery se pro pracovní ponk dodávají jako podvěsné i na kolečkách. Dalším vyhledávaným doplnkěm pro pracovní stoly jsou horní skříňky nebo stěna s Q systémem pro uchycení různého nářadí. Pokud je Vám přílišná variabilita prvků a doplňků spíše na škodu, nabízíme samozřejmě i určité léty vyzkoušené a oblíbené komplety - nejčastěji prodávané sety vyladěné k dokonalosti. Pracovní stůl je základem každé dílny a kdo dělá svoji práci s láskou, nemůže ji dělat špatně.

Dílenský stůl